ДОПОМОГА ДІТЯМ СИРОТАМ В УКРАЇНІ

Нещодавно я зустрічався з членами церковної ради, де представив свій проект допомоги дітям -сиротам в Україні. Всі члени церковної ради одноголосно одобрили мою пропозицію.

Два роки тому я їздив в Україну і знайшов дітей в дитячих будинках і школах, які потребують допомоги в певних речах. З того часу я успішно відправляю багато посилок в Західну Україну через фірму " Міст" в Монреалі. Матеріальна або фінансова підтримка дітей нашими парафіянами могла би стати благородним вчинком.

Діти в дитячих будинках, а це хлопчики і дівчатка віком до 14 років, потребують взуття та одяг ( розміри 24 -34 ): штани; джинси, костюми, кросівки тощо.Також їм потрібні шкільні матеріали, що включають навчальні посібники , різноманітні предмети для ручних робіт (вишивки, тканини, дерев'янні інструменти, клей тощо), спортивні товари, а також настільні ігри, такі як шахи і шашки. Якщо у вас є в доброму стані такі речі і ви могли би їх пожертвувати, будь ласка, сконтактуйтеся зі мною. Крім того, якщо ви знаєте постачальників, які зацікавлені жертвувати на цю ціль, прошу мене повідомити.

Слід також зазначити, що я працював і мав підтримку місцевої некомерційної організації ``Носії любові`` (засновники Майк і С"ю Нардоцца), які надають допомогу в першу чергу для Східної України. Моя поміч направлена в Західну Україну, але ми обмінюємося інформацією. У мене також є контакти в Україні, які допомагають контролювати доставку вантажу за призначенням.

Ваша допомога і щедрість буде прийнята з вдячністю. Для більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся до мене, Джорджа Панчука - 514.892.1413 або gpanciuk@outlook.com.

Допомога може змінити майбутнє дітей України!

Дякую!

\\

\

\

\