ВСТУПИТИ ДО ПАРАФІЇ СВЯТОЇ СОФІЇ - НЕОБХІДНО:

ЗАЯВА В ЧЛЕНИ ГРОМАДИ

  • Звернутися до священика парафії . Перед тим, як всупити до парафії, особа має бути охрещена. Якщо ви не були охрещені- це необхідно зробити. Заповнивши форму, яку можна взяти в церкві або із інтернету і разом із чеком передати до парафії або священику. Для оденокої особи $200.00, від родини (чоловік, дружина) $360.00.
  • Для новоприбулих, які щойно недавно прибули до Канади, які виявили бажання вступити до парафії, звільняються від членської вкладки на два роки, але за бажанням можуть платити частинами вказану суму на протязі року.
  • Члени парафії згідно статуту нашої церкви які платять свої членські взноси до парафії, мають право голосу на всіх парафіяльних річних зборах, бути кандидатами до церковної ради та делегатами на Соборі нашої церкви, що відбувається раз на 5 років у місті Вініпезі. · В кінці року парафія видає довідку для стягувння з вашого податку за пожерти та членські внески .

ВІТАЄМО ВАС ДО НАШОЇ ЦЕРКОВНОЇ РОДИНИ. За додатковими інформаціями - звертайтеся до Прот. о. Володимира за номером (514) 727-2236 або kouchnir.volodymyr@gmail.com.