Бюлетень Останньої Неділі

Лютий 1, 2015

Розклад Богослужень


Неділя, 8-го лютого Неділя Блудного Сина. Літургія о 10:00 год. pанку
Четвер, 12-го лютого Трьох Святителів. Літургія о 9:30 год. pанку
Неділя, 15-го лютого Стрітення Господнє. Літургія о 10:00 год. pанку

Розклад Парафіяльних Подій


РІЧНІ ЗБОРИ ГРОМАДИ- відбудуться 15-го лютого, 2015 року, після Літургії. Хто не заплатив свою членську вкладку за минулий 2014 рік, може бути присутній на зборах, але не має згідно статуту нашої церкви право голосу.

ВІДВІДАНИ З ЙОРДАНСЬКОЮ ВОДОЮ - починаючи від 19-го січня, 2015 року, о. Володимир буде відвідувати парафіян і прихильників за особистим домовленням. П-ні Олі Ковч буде інформувати за 3-4 дні на перед, для уточнення про день і годину відівідин зручний для вас час.

Громадські Оголошення


Стаття на вебсайт uocc.ca


Неділя про Митаря і Фарисея
Сьогодні Церква звертає нашу увагу на чудову Притчу Ісуса про збирача податків (митаря) і фарисея (Лк 18: 10-14). Ми чуємо про дурну, безумну гордість релігійної людини, яка хвалився, навіть коли молилася, мало звертаючи уваги на те, що ніхто на землі не має право похвалитися перед Богом, Хто може бачити навіть самі таємні, приховані недоліки людини , Нерелігійний митар був набагато мудріший, коли він стояв перед Богом в повній смиренності, відмовляючись лестити самого себе і просто просячи в Бога милості для себе. Він залишив це Богу, як саме оця милість буде виявлена по відношенню до нього.